Онлайн TV FM радіо FM пауза

На Коломийщині провели дитячий Всеукраїнський благодійний турнір з футболу “Весняний Кубок”

Сюжети

Всеукраїнський турнір з футболу серед дітей 2008-2010 року народження відбувся у Матеївцях, що на Коломийщині. «Весняний кубок» провели на підтримку Збройних Сил України. В гості до місцевих юних футболістів приїхали дитячі команди футбольних клубів першої та Прем’єр ліги.

Турнір “Весняний кубок” вперше зібрав таку поважну компанію футбольних команд. Суперниками місцевих юнаків з ФК «Моноліт» були ровесники франківського «Прикарпаття», львівських «Карпат», та молодь одного з лідерів елітної прем’єр-ліги – СК «Дніпро-1». Таких топових представників всеукраїнського рівня на Коломийщині давно вже не було, каже організатор турніру Орест Дмитерко.

Львів’яни привезли на змагання наймолодший за віком колектив. Їхній тренер зізнається, що здивований спортивною інфраструктурою звичайного українського села. 

Серед вболівальникі помітили і заступника голови Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос”. Він певен, що на таких турнірах і народжуються майбутні гравці збірної України.

Спостерігав за перебігом баталій і президент футбольного клубу “Прометей”, який грає в елітному обласному дивізіоні. певен, що на полі грали і майбутні футболісти його клубу.

Найуспішнішимою на турнірі стала команда «Прикарпаття» з Івано-Франківська. Під час турніру зібрали близько 4 тисяч гривень на підтримку ЗСУ.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua