Онлайн TV FM радіо FM пауза

На Коломийщині активно працює реабілітаційний центр для військових “Тепло крилатої душі”

Сюжети

Вже практично пів року діє у приміській Ценяві реабілітаційний центр “Тепло крилатої душі”. Зі слів його засновниці Наталії Тарабалки за цей час тут побували сотні військових. Однак поки центр працює три дні на тиждень: понеділок-середа-п’ятниця. А організатори та головне військові хочуть, щоб тут був стаціонар.

Наталія Тарабалка каже, що з однодумцями вже давно готова до цього. Вона зізнається, що великих коштів на це не потрібно. Головне, щоб влада допомагала їй юридично:

“Було би дуже добре, якби на державному рівні було більше сприяння для таких організацій, які хочуть займатися реабілітацією військових. Щоб легко можна було отримати юридичну консультацію, наприклад. Або допомога в написанні спеціальних програм для бюджету.”

Також розповіла засновниця центру, що нещодавно була закордоном. Там домовилася про надання медичного інвентаря для реабілітаційного центру. Однак доставити його поки проблема. Особливо тепло відгукується пані Наталія про співпрацю із канадськими доброчинцями. Вони вже почали роботи щодо психологічного розвантаження військових.

Найбільшою популярністю серед захисників у центрі користується кабінет масажу. Тут працює Наталія Нікітчик. Вона після початку війни приїхала на Коломийщину із Дніпра. Тепер допомагає військовим:


“Я спеціаліст зі стажем, і тут знайшла себе: допомагати хлопцям. Займаємось оздоровленням, відновлюємо м’язовий корсет, руховий апарат. Ми надаємо послуги не тільки масажу, у нас працює такий реабілітаційний кабінет для витяжки хребта і відновлення хребта, а також працюють дівчатка психологи, аромотерапія, музикотерапія. То я думаю звісно, що з настроєм від нас ідуть і з настроєм до нас приходять.”

На завершення спілкування Наталія Тарабалка закликала об’єднуватися родинам військових, загиблих чи поранених і спільно готуватися до зустрічі наших захисників вдома після перемоги.

А яка ваша реакція?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua