Онлайн TV FM радіо FM пауза

На благодійному аукціоні в Івано-Франківську збиратимуть кошти на реабілітаційний центр. Відео

Сюжети

Допомогти військовим, що проходять реабілітацію та популяризувати українську культуру. В Івано-Франківську проведуть благодійний аукціон. Виручені кошти спрямують на оздоровчий реабілітаційний центр «Тепло крилатої душі».

Реабілітаційний центр «Тепло Крилатої Душі» діє на Прикарпатті вже більше року. Засновниця, Наталія Тарабалка розповідає, вони постійно надають допомогу військовослужбовцям та їхнім родинам.

Хоч і розпочали свою роботу відносно нещодавно, потреба в допомозі є постійною, зізнається пані Наталія. Потрібно облаштувати кабінет фізіотерапії та налагодити систему опалення, адже вона вийшла з ладу.

До того ж, на території планують побудувати дерев’яний будинок, каже засновниця, який в першу чергу слугуватиме як їдальня.

Тому, щоб допомогти військовослужбовцям проходити оздоровлення в комфортних умовах, в Івано-Франківську проведуть благодійний аукціон. Організаторка Ірина Євчук розповідає, в його рамках відбудеться показ мод, де українські дизайнери представлятимуть свої унікальні колекції:

«Дуже багато дизайнерів, які відгукувались – не тільки з Івано-Франківська, а й з Чернівців, зі Львова, з Харкова. Вони привезуть свої роботи, які не просто є вишиванками, а це ручні роботи, давнє конопляне полотно. Можна буде побачити весільні сукні, але вони будуть не в такому стилі, як завжди ми звикли бачити, а більш стримані і лаконічні».

Тож вже 29 листопада о 18:00 в Івано-Франківську відбудеться благодійний аукціон та показ мод.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua