Онлайн TV FM радіо FM пауза

Мальтійська служба допомоги відправила дві тисячі продуктових наборів на східний напрямок. Відео

допомога на східний напрямок Сюжети

В Івано–Франківську волонтери Мальтійської служби допомоги сформували та передали гуманітарну вантажівку з продуктами харчування. Генеральна консулка республіки Польща у Львові, Еліза Дзвонкевич розповідає, що дану допомогу волонтери отримали за сприяння польського уряду в рамках програми «Польська допомога».

Один набір вміщає базові продукти харчування, яких вистачить для сім’ї, приблизно на тиждень часу, розповідає керівник Мальтійської служби допомоги, Роман Яручик. Продуктові набори в першу чергу роздаватимуть пенсіонерам, людям з інвалідністю та поодиноким, наголосив волонтер.

«В набір продуктовий входить 20 одиниць базових продуктів: борошно, цукор, олія, консерва м’ясна, консерва рибна, горох, горошок. Тобто всі продукти, які є необхідними для сім’ї із трьох людей на тиждень».

До упакування продуктових наборів долучився й заступник голови Івано-Франківської ОВА, Віталій Ільчишин. За його словами, це вже четверта фура гуманітарної допомоги, яка їде на східні території України.

мальтійська служба допомоги

Загалом, волонтери завантажили майже дві тисячі продуктових наборів, які передали людям, що проживають в Запорізькій області.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua