Онлайн TV FM радіо FM пауза

Івано-Франківськ долучився до всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Відео

Сюжети

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» відбувається щороку і триває з 25 листопада до 10 грудня. Наразі в місті, розповідає поліцейський Дмитро Мах, діє одна бригада сектору протидії домашньому насильству. З початку 2023 року вони отримали більше 1300 звернень.

Правоохоронець зазначає, що найчастіше від домашнього насильства страждають жінки. Утім, під загрозою може бути кожна людина, незалежно від статі та віку. Непоодинокі випадки, що страждають діти, адже вони перебувають в такому середовищі, де домашнє насильство може бути навколо них.

Важливо не замовчувати, а повідомляти про вчинення насильства. Співорганізаторка акції Олена Гринів каже, часто жертви бояться розповісти про свою біду. Утім, держава робить чимало, щоб захистити постраждалих. До прикладу, на Прикарпатті створено прихистки для таких людей:

«У 2021 році у Калуші була відкрита кризова кімната, також кошти виділялись на Івано-Франківську територіальну громаду. У 2023 році теж така субвенція виділена на дві територіальні громади: Коломийську та Городенківську. До кінця року там будуть відкриті шелтери».

Такі ж просвітницькі заходи у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбудуться у Надвірній, Калуші та Коломиї.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua