Онлайн TV FM радіо FM пауза

Академія Івана Золотоустого отримала грант на зменшення забруднення навколишнього середовища ртуттю

Сюжети

Івано-Франківськ перший в Україні реалізовуватиме проєкт «Комплексний підхід до інформування та зміни поведінки населення для організації вільного від ртуті міста». Його мета – зменшити забруднення навколишнього середовища ртуттю.

Керівник проєкту отець Роман Заліський каже, що у побуті ми користуємось великою кількістю речей, які містять цей метал. А відтак – несуть загрозу довкіллю та здоров’ю.

Проблема з утилізацією ртуті, розповідає начальник управління з надзвичайних ситуацій Ігор Влізло, у громаді справді існує. Щодня ведеться прийом предметів, які містять цю речовину та вже вийшли з ладу. Однак, не усі жителі свідомі й користуються цією послугою.

Грант на суму півтора мільйона євро на реалізацію цього проєкту отримала Івано-Франківська Академія Івана Золотоустого. Її ректор о. Олег Каськів впевнений, що церква повинна дбати про те, щоб зберегти землю та передати її майбутньому поколінню у належному стані.

Голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків сподівається, що цей проєкт дозволить налагодити чітку систему збору і утилізації ртутовмісних відходів.

Проєкт реалізовується у рамках нової програми Європейського Сюзу Лайф. Він триватиме упродовж трьох років.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua