Онлайн TV FM радіо FM пауза

Вихованці інклюзивна групи ГО «О’єднані любов’ю» в’яжуть патріотичні шапки. Відео

Сюжети

Інклюзивна група громадської організації «О’єднані любов’ю» розширила ще одну творчу майстерню, де навчаються виготовляти в’язані вироби. Першими стали теплі патріотичні шапки.

Петелька за петелькою. Так створюється будь-який в’язаний виріб у центрі абілітації ГО «Об’єднані любов’ю». Для такої творчої діяльності для інклюзивної групи тут працює ціла в’язальна майстерня.

«Наша в’язальна майстерня існує вже десь 3 роки. Ми раніше вже пробували в’язати крайку за допомогою малого станка. А завдяки одному гранту від УВКБ ООН ми змогли оновити майстерню. Тут ви можете побачити у нас в’язальні машини, швейні і оверлоки».

В’язальний процес в оновленій майстерні розпочали з ось такого невеличкого, на вигляд дуже простого, «млинка».  

в’язальна майстрня

За роботу цієї майстерні тут відповідає пані Ганна. І разом зі своєю дочкою Тетяною не тільки виготовляє в’язані речі, а й навчає цій справі інших.

Наразі з допомогою цього «млинка» учасники майстерні зв’язали майже пів сотні патріотичних зимових шапок.

«Ми маємо налагоджені контакти з інтернатами, спецшколами, будинками для дітей. І станом на сьогодні завдяки млинкам ми зв’язали шапки не тільки собі, а почали працювати над в’язаними виробами для особливих діток».

А так от виглядає промислова в’язальна машинка. Вона дозоляє створювати уже великі речі. Для цього на ній можна використовувати понад сотню схем для в’язання. І саме ця машинка, каже Марія Червак, дозволяє в’язати індивідуальний одяг для дітей з інвалідністю.

О’єднані любов’ю

До слова, кожен охочий може прийти до майстерні ГО «об’єднані любв’ю» та навчитися в’язати зимові шапки.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua