Онлайн TV FM радіо FM пауза

Якісна медицина у час війни: як працює Центральна міська клінічна лікарня. Відео

Сюжети

Темпи роботи та кількість пацієнтів, зазначають в Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні, за час війни значно збільшились. Історія її заснування сягає ще в 1841-й року. Нині як і ввесь попередній рік, вона гідно приймає усі виклики повномасштабної війни.

Щороку в закладі лікується до 20-ти тисяч пацієнтів. Функціонують 12 клінічних відділень хірургічного і терапевтичного профілів. Велику роль нині, каже Тарас Масляк, тут відіграє відділення кардіохірургії.

В цілому під час воєнного стану в країні кількість пацієнтів у центральній міській клінічній лікарні значно зросла. Поступає до лікарні, кажуть медики й велика кількість внутрішньо переміщених людей. Також, у лікарні приймають та лікують українських захисників з усіма видами травм.

Надзвичайно потішно, зізнається Тарас Масляк, що попри війну, вдалось виконати і фінансові плани лікарні. До слова, центральна міська клінічна лікарня – це сучасний багатопрофільний заклад, який надає, спеціалізовану, вузькоспеціалізовану стаціонарну і консультативну медичну допомогу за тридцятьма спеціальностями.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua