Онлайн TV FM радіо FM пауза

Як військовим і переселенцям відкрити власну справу – розповідали на семінарі у Палаці Потоцьких. Відео

Сюжети

У Палаці Потоцьких комунальний заклад «Дім Воїна» провів семінар для військових, ветеранів і їх сімей. Говорили про можливості започаткування та розвитку власної справи тих, хто повертається з війни.

40-річний ветеран російсько-української війни Микола Височанський вже має власний бізнес. Тож і досвід роботи з грантами, у тому числі міжнародними, у нього є. Розповідає, що на семінар прийшов, щоб знайти можливість розвитку своєї справи. А в перспективі – залучити до ведення бізнесу інших військовослужбовців.

Наразі, каже начальниця управління праці Наталія Дмитраш, ветерани та їх сім’ї можуть скористатися кількома грантами: до 3-х мільйонів гривень на відкриття власної справи від Міністерства ветеранів та до одного мільйона гривень – від Міністерства економіки. Створити бізнес-план та зібрати усі необхідні документи та навики допоможуть у “Бізнес-інкубаторі”.

В Івано-Франківській громаді, зазначає голова Руслан Марцінків, понад сотня ветеранів та їх сімей вже відкрили власну справу.

До слова, учасниками подібних семінарів та програми «Бізнес-інкубатор», окрім військовослужбовців, можуть стати також і переселенці. Нині у нашій громаді працює 79 релокованих підприємств.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua