Онлайн TV FM радіо FM пауза

Яку допомогу мешканці Франківської громади можуть отримати від міської ради?

Сюжети

Інформація про допомогу мешканцям громади стала головною темою оперативної наради у міського голови Івано-Франківська. Зокрема, чиновники приділили значну увагу питанню фінансової підтримки при народженні малюка у міському перинатальному центрі.

Програми для збільшення народжуваності, підтримки бізнесу та розвитку сільського господарства. На виконання останньої, кажуть у міські раді, уже виділено 2,5 мільйони гривень. Фермер може отримати компенсацію одноразово протягом 2023 року за одним із визначених напрямків фермерства.

Місто взялося також підтримувати бізнес. При виконанні всіх вимог, приватний підприємець може отримати ваучер підтримки на часткове відшкодування закупівлі генераторів, інвертно-акумуляторних систем безперебійного живлення, а також часткове відшкодування вартості закупівлі супутникового зв’язку.

Розмір відшкодування – 50% від вартості, але не більше 30 тисяч гривень на придбання генераторів та акумуляторних систем живлення. А також не більше 20 тисяч гривень для засобів супутникового зв’язку.

Також місто заохочуватиме сім’ї нашої громади грошима. І уже розроблена програма підтримки народжуваності в Івано-Франківській громаді.  

Міський голова впевнений, всі ці ініціативи допоможуть франківцям пережити цей непростий час. Умови отримання соцвиплат від міста оголосять після рішення сесії міської ради.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua