Онлайн TV FM радіо FM пауза

Як працює комунальний басейн у Бурштині після масштабної реконструкції. Відео

Сюжети

Басейн «Дельфін» було побудовано ще у 80-х роках минулого століття, як складову комбінату спортивних споруд Бурштинської ТЕС для оздоровлення працівників станції їх сімей та мешканців міста. Сьогодні басейн перебуває у комунальній власності Бурштинської ТГ. Як розповів директор басейну Василь Любінець, за рік його відвідують близько 11 тисяч людей.

Ціни тут досить демократичні – одне заняття для дорослого коштує 80 гривень, для дитини – 50. Є й цілий ряд пільг для різних категорій населення.

У басейні є 6 доріжок протяжністю 25 метрів та дві вишки на 3 та 6 метрів. Окрім школярів Бурштинської ТГ, плавбасейн відвідали також школярі Більшівцівської та Дубівецької територіальних громад. Хотілося б щоб ще більше громад долучалися до плавання, зазначив Василь Любінець.

На базі басейну було створено секцію зі спортивного плавання, її вихованці уже показали хороші результати на змаганнях.

Досить популярним, особливо серед жінок, на сьогодні є заняття з аквааеробіки, яку у рамках соціального проекту президента «Здорова Україна» з квітня минулого року на базі бурштинського басейну проводить координаторка активних парків проєкту, досвідчена тренерка Леся Горбата.

Вода у басені, як запевнив директор, є безпечною, як для дорослих так і для дітей бо її очищення та фільтрація є повністю автоматизовані.

Повне очищення дна басейну, як нам розповіли, на сьогодні є досить дороговартісним , тому така процедура проводиться тільки раз у рік. Потребує заміни і система вентиляції, але наразі це не на часі, бо таке оновлення вимагає чимало коштів, які сьогодні передусім потрібно спрямовувати на підтримку ЗСУ. І всі майбутні плани, щодо басейну, пов’язані тільки з перемогою.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua