Онлайн TV FM радіо FM пауза

Як пасічники громади можуть отримати грошову допомогу з міського бюджету. Відео

Сюжети

У 2022 році Івано-Франківська міська рада прийняла програму розвитку та підтримки сільського господарства. У 2023 заклали в міському бюджеті кошти. Програма підтримує ґаздів громади, які тримають і вигодовують корови, свині, коні, кози, вівці, бджоли, а також мають системи поливу, теплиці тощо.

Нещодавно пасічник Михайло Щерб’як із села Добровляни отримав з міського бюджету допомогу у розмірі 40 тисяч гривень. Чоловік має понад 200 бджолосімей і ці кошти, каже, витратить на закупівлю цукру, яким підгодовує бджіл під час дощової погоди.

Загалом у громаді є близько сорока повноцінних пасік, каже директор Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Микола Вітенко. І наразі понад 20 з них, зазначає, подали необхідні документи та отримали фінансову допомогу.

Усі документи можна подавати в будь-який ЦНАП громади. Це дуже зручно, адже все можна оформити у селі, де є господарка.

У міській раді кажуть, що програма підтримки стосується не лише пасічників, а й тих гоподарів, котрі утримують корисних тварин: корів, овець, свиней, кіз, а також мають системи поливу, теплиці тощо. Необхідні документи приймають у всіх ЦНАПАх громади до 1 жовтня.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua