Онлайн TV FM радіо FM пауза

Франківський забудівник номінований на премію Європейського Союзу. Відео

вамбуд Сюжети

На премію Європейського Союзу в галузі сучасної архітектури – нагороди Міс Ван дер Рое, номінований проєкт одного з місцевих забудівників. Дана премія спрямована на оцінку досконалості європейської культури в соціальному, культурному, технічному та концептуальному планах.

Архітектурний проєкт номінований на дану премію не випадково, розповідає співавтор, Володимир Гайдар, адже він розроблений за сучасними європейськими стандартами.

Даний проєкт є абсолютно новим та нетиповим для Івано-Франківська, зазначив директор будівельної компанії, Микола Ковальчук. До того ж, тут створені всі умови для комфортного проживання. Особливістю є відсутність паркомісць на території дворів, що забезпечує повну безпеку мешканцям. Натомість збудований багаторівневий паркінг.

забудівник

Концепція архітектурного проєкту є стриманою та лаконічною, що якраз притаманно європейським будівлям, розповідає архітектор, Ярослав Дорошенко.

Результати однієї з найпрестижніших премій будуть навесні 2024 року, проте бути її номінантами вже неабияке досягнення, переконані творці проєкту.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua