Онлайн TV FM радіо FM пауза

«Спілка волонтерів Прикарпаття» вирушила у двохсоту поїздку з допомогою на фронт. Відео

Сюжети

Від березня 2022 року «Спілка волонтерів Прикарпаття» відвідала всі напрямки бойових дій: Київщину, Харківщину, Луганщину, а також Донецький, Запорізький, Миколаївський та Херсонський напрямки.

«Перші дні, навіть перші півроку ми їздили ледь не кожен день. Далі вже рідше. Але от назбиралось вже 200 поїздок. Сьогодні буде 200-та поїздка. Працюємо. Колеги приносять, люди приносять, ми відправляємо, їздимо туди», – розповідає волонтер ГО «Спілка волонетрів Прикарпаття».

Очільник громади Руслан Марцінків каже, що «Спілка волонтерів Прикарпаття» робить величезну роботу для наближення перемоги, а місто завжди готове підтримати та сприяти волонтерам:

«Я дякую насамперед волонтерам «Спілки волонтерів Прикарпаття», бо це 200-а поїздка в зону бойових дій, яка здійснена в підтримці, з допомогою Івано-Франківської міської ради. Наше завдання – допомагати, ми сприяємо пальним, де потрібно – запчастинами, але найбільшу роботу роблять волонтери, які доставляють посилки мешканців нашої громади. Тому це такий добрий приклад між міською радою міста Івано-Франківська та  волонтерами»

Цього разу «Спілка волонтерів» вирушила одразу кількома автівками. Деякі залишать хлопцям для виконання бойових задач.

Окрім посилок, які приносять у Логістичний центр рідні бійців, волонтери повезли багато корисних речей, які знадобляться у зимовий період, розповідає заступник керівника ГО Андрій Паляниця

 «Цього разу поїздка більше для військових. «Йде похолодання і веземо таке, щоби зігрітися плюс-мінус. Також невеличкі посилочки з дому: вареники, випічка, ну і хто які замовлення поробив рідним – це окремі посилки. А від нас веземо можна сказати утеплення: плити, колеса, лопати і таке, що хлопці могли би зараз утеплитися, бо передають з дня на день похолодання»

До слова, це вже третя така поїздка, в якій хлопцям везуть все необхідне для оборони у холодну пору року. 

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua