Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Коломиї відбулася мистецько-патріотична акція “Незламна мужність поколінь”. Відео

Сюжети

Всі заходи відбуваються в рамках обласної естафети. Коломийські колективи поставили справжнє театральне дійство, в якому продемонстрували зв’язок поколінь від сміливих опришків, відданих бійців УПА до сучасних захисників України.

Саме із доби Довбуша і почалася визвольна боротьба в Карпатському краю. Так вважають організатори коломийської частини обласної естафети «Незламна мужність поколінь», присвяченої 80 річниці створення Української повстанської армії. Представниця навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття зазначила, що раніше ці естафети проходили в районах, а тепер організаторами є громади Івано-Франківщини.

“Проєкт пройшов уже в більше ніж 50-ти територіальних громадах і основна мета його – піднесення духу і активізація аматорської творчості, це і об’єднання громад, пошанування воїнів ЗСУ”.

Керівниця міського управління культури Мар’яна Кодіна каже, що всі номери сплелися у театралізоване дійство.

“Ми ставили акцент на драматичних колективах і хореографічних, тому в нас вийшла не зовсім вистава, а більше музично-театралізоване дійство. Ми будемо багато говорити про мужність кожного воїна, про незламність, про нашу країну, про її болі, про її тривоги”.

Чи не найбільше колективів у концертній програмі представляв міський палац культури “Народний дім”. Його директорка каже, що захід дуже важливий для дітей.

Тож у концерті взяли участь понад десяток колективів. Із міста над Прутом естафета помандрує до інших прикарпатських громад.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua