Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Коломиї лікарі провели благодійний захід для збору коштів онкохворим. Відео

Сюжети

Благодійний захід на підтримку коломиян, які потребують допомоги через онкологічні захворювання, провели у міському палаці культури “Народний дім”. Наразі збирали кошти для Надії Боледзюк, яка проходить лікування в Києві.

Щороку в Україні збільшується кількість онкологічних хворих. Зростає вона і на Коломийщині. Дуже багато захворювань наразі серед жінок. Тому лікарі гінекологічного відділення і вирішили провести такий благодійний захід.

«Даний захід ми провели і з метою профілактики всіх онкологічних захворювань наших коломиян, наших ВПО, адже огляд у гінеколога є дуже важливим і повинен проводитися раз на рік. Невчасне проведення оглядів призводить до досить серйозних патологій», – наголошує лікарка-гінекологиня Ірина Максимова.

Серед тих, хто потребує допомоги і коломиянка Надія Боледзюк:

«Ця хвороба підкралась дуже спонтанно, на яку я навіть не очікувала, просто думала, що це пов’язано з віком, але насправді це виявилось не так. Звернулась до лікаря, який виявив пухлину».

Пані Надія закликає всіх жінок убезпечити своє життя і постійно оглядатися у лікарів. А учасники заходу заохочували всіх, хто знає пані Надію Боледзюк, допомогти їй одужати.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua