Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Коломиї діти виготовляли соняхи до Дня пам’яті загиблих захисників України

Сюжети

29 серпня відзначається День пам’яті захисників України. Своєрідним символом цього дня є сонях, адже 29 серпня 2014 року сталася одна з найкривавіших трагедій російсько-української війни – сотні українських військових були розстріляні у сумнозвісному Іловайському котлі. Тому в Коломиї центр підтримки Захисників України міської ради у БФ “Крокус” провели захід з виготовлення символу пам’яті – соняху. Тож вихованці фонду та військовослужбовці разом виготовляли паперові соняшники.

Роман Масевич вже багато років відвідує благодійний центр “Крокус”. Каже, що виготовляти соняхи у техніці орігамі одне заховолення. А от для військовослужбовців 10 окремої гірсько-штурмової бригади найбільше радості принесла сама робота із вихованцями благодійного фонду, діляться захисники.

Тетяна Куровська не тільки соціальний працівник фонду. Вона ще й мама сонячного хлопця. Каже, це справжній подарунок для неї.

А на завершення акції військові та консультанти центру у вдячність приготували для вихованців Фонду “Крокус” смаколики, кульки та організували бульбашкове шоу.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua