Онлайн TV FM радіо FM пауза

День відкритих дверей в Університеті Короля Данила. Відео

Сюжети

Графічний дизайн, журналістика, архітектура та музичне мистецтво. І це ще далеко не весь перелік спеціальностей, що пропонує Університет Короля Данила своїм абітурієнтам. Тож аби майбутні студенти краще ознайомилися з кожним фахом, навчальний заклад провів день відкритих дверей.

«УКД пропонує понад 20 актуальних та затребуваних на ринку праці спеціальностей. Особливості цьогорічної вступної кампанії є те, що при вступі на всі спеціальності, без винятку, потрібно здавати НМТ. Реєстрація на нього буде відбуватися з 14 березня по 11 квітня включно. Після того, потрібно успішно підготуватися та пройти його в період з 14 травня по 11 липня. Для тих, хто обирає для себе творчі спеціальності, крім проходження НМТ, потрібно ще здавати творчий конкурс. В нас є три творчі спеціальності: архітектура та містобудування, дизайн та музичне мистецтво. Відповідно творчі конкурси це рисунок або естрадний спів», – розповіла відповідальний секретар приймальної комісії УКД.

На спеціальність графічний дизайн планує вступати й юна Роксолана Варварук. Її мати, Оксана розповідає, в Університеті Короля Данила здобували освіту двоє її старших дітей, тож вона впевнена, що тут навчальний процес на вищому рівні.

«Кожна моя дитина мала свій талант. Дмитро тягнувся до комп’ютера та програмування, тож він вибрав саме цей фах. Діанка взяла фах журналістики, адже блогери – це ж те саме, що і журналіст. А от Роксоланка дуже гарно малює. Я просто знаю, що кожна дитина, яка має мрію, якщо вона її хоче, якщо вона в неї вірить, вона здійсниться. І за допомогою саме УКД».

В Університеті Уороля Данила не лише високий рівень навчального процесу, а й прогресивний європейський підхід до студентської спільноти, каже батько однієї з абітурієнток, Микола Грамажора.

«Тут рахуються з думкою студентів, враховують її. За попередньої інформацією тут дуже гарно працює студентська рада. Моя дочка в школі є учасником учнівської ради, тож для нас це такий вагомий критерій. Це можливість для дітей самостійно керувати своїм студентським життям».

Щоб майбутні студенти дізналися більш детально про кожну спеціальність та обрали ту, яка найбільше імпонує, навчальний заклад регулярно проводить день відкритих дверей.

«В нас кожного місяця кількість людей все збільшується і збільшується. Сьогодні до нас прийшло майже 200 самих дітей, які зареєструвалося, а плюс ще їхні батьки, то наш зал заповнений. Що цікаво, на цю зустрічі до нас завітала кореспондентка 1+1, Алла Пасс. Також, завітали колеги з Рівного», – каже перший проректор УКД Михайло Косьмій.

До слова, вже наприкінці березня в Університеті Короля Данила знову проведуть день відкритих дверей. Охочі матимуть змогу відвідати майстер-класи, дізнатися про знижки та гранти на навчання.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua