Онлайн TV FM радіо FM пауза

У пошуках справедливості: чи законно знесли торговий павільйон у Заболотові

Сюжети

Заболотівчанська підприємиця Любов Гриник вже третій рік поспіль шукає справедливості. Її батько побудував торговий павільйон на комунальному ринку. Та коли батька не стало, цю конструкцію знесли без жодних попереджень у грудні 2021 року:

Просто скасовують, забирають чуже майно. Без попередження, без заяви попередньої, просто прийшли і забрали, вкрали. Всі ви, певно, бачили навіс, який стояв. Він мав 800 квадратних метрів. На ньому було тисячу листів шиферу доброго і металу. Влада спиляла і здала. Не знаю, як так сталося. Ми безпосередньо, коли попередили нас, що прийшли якісь хлопці і хочуть палити навіс, взяли і передзвонили до Петра Васильовича (селищний голова), то він сказав: “Добре, ми це вирішимо“.

Однак, як каже Любов Гриник, ніхто нічого так і не вирішив. Ось так виглядав павільйон ще в грудні 2021, показує заболотівчанка. А друге фото демонструє вигляд павільйону вже після руйнування, коментує пані Люба.

Директор комунального господарства “Заболотівський комунальний ринок” Сергій Лукінчук вважає, що жодних порушень з боку влади не було:

Вона (Любов Гриник) хотіла встановити там якесь правовласності на це, не маючи відповідних документів. Ми з нею не дійшли ніякого спільного рішення, хоча і не мали би цього робити, але робили це для того, щоб вона виготовила на то документи, тому йшли на зустріч. Ну, але цього не відбулося.

Депутат Заболотівської селищної ради Василь Ілин каже, що павільйон могли б використовувати торговці, які продають «із землі». Та й взагалі ринок влада не використовує раціонально.

Базар в становищі дуже поганому. Вони за свою каденцію, що він став вже три роки тут директором, практично нічого не зробили. Вони списали там гроші на пару метрів плитки, яку поставили.”

Заступник начальника відділу економічного розвитку Заболотівської селищної ради Іван Рурик каже, що звинувачення в бік влади безпідставні. Ті павільйони, що поросли бур’яном є у приватній власності, а дороги на базарі вшутровуються, вивіз сміття здійснюється згідно з графіком:

Заболотівський ринок тісно співпрацює з комунальним підприємством “Заболотівський комбінат комунальних підприємств” так як ці два підприємства засновані одним засновником – Заболотівською селищною радою. Тому керівники підприємств між собою спілкуються і виконуємо роботи. Тому ввесь благоустрій, який є на ринку, тобто і планування, і десь викорчування, і десь вивезення сміття, ми виконуємо у співпраці, надаючи послуги один одному.

Цей павільйон побудував батько підприємиці і відповідно орендував землю. Любов Гриник переконана – демонтаж незаконний:

“Коли це почалося (демонтаж), ми під’їхали до хлопців, які валили це і сказали: “Хлопці, яке ви маєте право це робити?” Вони сказали, що хто ви тут такі є, йдіть геть. Все ж домовлено місцевою владою. Ну повірте мені, що ставати в конфлікт з незаконними, напевно, угрупуваннями, чи структурами, ну це не є наша справа, нехай цими структурами займаються правоохоронні органи. Ми звичайно, що відійшли і єдине, що змогли пофільмувати – це яким чином руйнувалося наше сімейне, руйнувалася праця мого батька.”

Любов Гриник подала заяву до правоохоронних органів. Сподівається на вирішення справи.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua