Онлайн TV FM радіо FM пауза

Чотири завантажені автівки із Коломийщини поїхали на фронт

Сюжети

На передову відправили чергову допомогу для наших військових. Активісти із Сопова та Саджавки об’єднали навколо себе всіх, хто захотів допомогти нашим захисникам. Долучилася також і українська діаспора. Так спільними зусиллями придбали 4 повнопривідні автомобілі. Їх наповнилили всім, що зараз потрібно нашим бійцям, які воюють на північно-східному напрямку. 

Волонтери кажуть, що коли оголосили про збір коштів, то не очікували, що так швидко вдасться їх зібрати. Однак відгукнулися не лише прості люди, але й підприємці та наші земляки з-закордону. Везуть допомогу на передову для різноманітних підрозділів Збройних сил України, розповів Дмитро Паландюк.

Зі слів волонтерів активно долучаються українські заробітчани з Італії, Бельгії, Чехії, Польщі та інших країн. Тому окрім автівок на передову їде одяг, смаколики та ще багато чого потрібного, каже волонтер Микола Андрійчук із Саджавки.

Отець Микола Атаманюк каже, що разом із парафіянами збирав кошти для цієї поїздки. Він окропив допомогу та благословив наших волонтерів у дорогу.

Зі слів волонтерів, за місяць вони здійснюють 3-4 поїздки на схід. Буває, що доводиться їздити частіше, аби допомагати нашим захисникам долати ворога.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua