Онлайн TV FM радіо FM пауза

Через війну українці частіше стають жертвами торгівлі людьми. Відео

Сюжети

Доброчинці благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ» презентували результати досліджень ризиків та вразливості цільових груп населення до торгівлі людьми та експлуатації під час війни.

За результатами досліджень не лише виявили ступінь вразливості, а й підготували рекомендації, як не потрапити на гачок зловмисників. Заступниця директора благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ» Наталя Козакевич каже, дуже важливо знати, як вберегти себе та рідних.

«Минулорічне дослідження показало, що більше 30 мільйонів людей, які проживають в Україні, перебувають у зоні вразливої ситуації, пов’язаної з війною».

Під час заходу доброчинці презентували інтерактивну гру з безпечної міграції «Щось пішло не так». Це ще один інструмент, який може допомогти молоді не потрапити у біду.

«Ніколи не віддавати документи незнайомим людям, які пропонують тобі працевлаштування. Придумати якесь кодове слово, що означає небезпеку, яке б ти міг подзвонити і сказати близьким. Також треба знати телефони консульських установ, громадських організацій, до яких можна звернутись по допомогу. Варто знати і трудове і сімейне законодавство тієї країни, куди мігруєте».

До слова, упродовж останніх двох років до благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ» звернулось 66 осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Це як місцеві, так і вимушені переселенці.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua