Онлайн TV FM радіо FM пауза

Бурштинська громада готова до початку опалювального сезону: Василь Андрієшин. Відео

опалювальний сезон Сюжети

Незабаром стартуватиме опалювальний сезон, тому у Бурштині відбулося позачергове засідання комісії з надзвичайних ситуацій аби врахувати всі можливі ризики під час повномасштабного вторгнення та розробити план дій в разі непередбачуваних ситуацій. Одне з питань було стосовно виділення коштів на будівлю котельні в центральній лікарні, наголосив голова громади, Василь Андрієшин:

“Ми звертаємось до сесії, щоб виділити кошти для будівництва ще однієї котельні в нашій громаді, зокрема у лікарні. щоб у випадку надзвичайної ситуації з опаленням наші мешканці мали можливість перебути цей важкий період.”

Також, посадовець наголосив, що громада цілком готова до опалювального сезону. Підготовлені всі теплоносії та мережі, оскільки протягом літнього періоду активно велися роботи по заміні труб.

Проте країна перебуває у стані війни, тому потрібно бути готовими до надзвичайних ситуацій, зокрема ракетних обстрілів. Від початку повномасштабного вторгнення Бурштинська ТЕС неодноразово зазнавала атак, тому для цього планують розробити план дій.

Щоб облаштувати котельню, потрібно за попередніми підрахунками 8 млн гривень, наголосив очільник, і обслуговуватиме її комунальне підприємство «Житловик».

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua