Онлайн TV FM радіо FM пауза

Благодійний фонд «Чисті Серцем» передав 40 комп’ютерів для ліцеїв Франківська. Відео

Сюжети

Покращити знання дітей з інформаційних технологій. Команда БФ «Чисті Серцем» передала 40 ноутбуків для 4-х ліцеїв Івано-Франківська. З них 10 комп’ютерів отримав ліцей №1.

Загалом, ліцей №1, каже його керівництво, допомогу від БФ «Чисті Серцем» отримує не вперше.

“З цим фондом ми співпрацюємо вже другий рік – вони нам допомагають у важку хвилину. У нас проживали тимчасово переміщені українці – 670 людей. Тож допомагали всі, але БФ “Чисті серцем” допомагали “потужно” і засобами харчування, і гігієни, і засоби для прибирання. Те що в нас є – уже давно придбана ця техніка комп’ютерна і тому я звернулась з проханням нам допомогти.”

Ще 10 ноутбуків отримав і ліцей №13. Тут, каже його директорка Наталія Стефанишина, є 2 комп’ютерні класи, але техніка у них уже застаріла. А перевагою щойно отриманих є ще й їхня мобільність.

Ще по 10 новеньких ноутбуків благодійники подарували франківським ліцеям №16 та 17. Усі ноутбуки благодійний фонд “Чисті серцем” отримує від своїх міжнародних партнерів. І по мірі їх надходження передає техніку закладам, які її потребують.  

Наразі благодійники вже мають чимало запитів на отримання техніки. Тому найближчим часом такі ж новенькі ноутбуки передаватимуть не лише закладам нашої області, а й за її межами.   

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua