Онлайн TV FM радіо FM пауза

Банно-пральний комплекс та баггі поїхали із П’ядиків на передову. Відео

допомога зсу Сюжети

Чергова допомога для нашої територіальної оборони вирушила в зону бойових дій. Два автотранспортні засоби тепер допомагатимуть нашим захисникам. Це спільний проєкт волонтерів із П’ядиків та Шепарівців. Автівки освятили і ті одразу ж вирушили на схід.

Волонтери із П’ядиків та Шепарівців давно хотіли відправити для наших захисників банно-пральний комплекс. Роман Сікорський зазначив, що робота тривала не так вже й довго, як спочатку здавалося. Адже до цієї справи долучилися сотні людей.

Приєднались до цієї поїздки і хлопці із волонтерської компанії “Да Газ”, яка виготовляє баггі. Вони також передають одне на фронт і діляться, що вже є замовлення на ще 6 таких авто.

“На жаль, є багато поранених, яких неможливо забрати, а перші баггі, які були відправленні – дуже дієві у цьому випадку. І їм їх потрібно якомога більше. Ми спочатку займались буржуйками. харчуванням, але сьогодні є потреба у баггі, щоб рятувати життя наших захисників.”

Ще один із волонтерів, який вирушить на схід – Віталій Сокур. Він каже, що символічно, що ця акція відбувається в переддень свята захисників та захисниць України.

До речі, школярі місцевого ліцею передали для наших захисників смаколики, які ті скуштують у День захисників та захисниць України.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua