Онлайн TV FM радіо FM пауза

Андріан Волгін розповідає про події на фронті. Відео

Сюжети

У 2014 він без вагань пішов захищати країну на Схід. Пережив полон, а 24 лютого 2022 року, після повномасштабного вторгнення росії в Україну знову вирушив на війну.

У Київській області, розповідає військовий, перші кілька місяців було тихо та дуже небезпечно. Мешканці села Демидів, на Київщині, кинули клич про допомогу у соцмережах. Потрапити у цей населений пункт було практично неможливо через зруйнований міст. Тож люди та тварини, які перебували там у притулку залишились без їжі. Допомогти людям та тваринам поїхав Андріан. Зізнається, попри розголос цієї історії – не вважає, що зробив щось надзвичайне. Просто хотів врятувати людей і собак.

Вже на початку квітня Міжнародний миротворчий батальйон імені Шейха Мансура, у якому служить Андріан Волгін, вирушив у бік Запоріжжя. Розповідає, ситуація на фронті справді не проста. Адже воюють дві дуже сильні армії.

Тож навіть у відносно спокійному та тихому Івано-Франківську, каже Андріан, не потрібно забувати, що війна триває. І нині, як ніколи важливо, продовжувати підтримувати військових.

Окрім цього, військовий закликає не нехтувати сигналами про небезпеку. Адже попри те, що протиповітряна оборона добре виконує свою роботу – уламки від ракет теж можуть завдати багато шкоди й забрати життя.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua