Саме шлях ревальвації гривні допоміг би (без усякої податкової амністії) перекачати з офшорів в Україну доляри, накрадені олігархами.
– Зміцнення гривні в наших умовах (потужної офшорної мошни) – вірний шлях. Олігархи-експортери вимушені будуть поменше лишати долярів за бугром (в офшорах) , а побільше ввозити їх в Україну, щоб поповнити обігові кошти. А додатково ввезені доляри в Україну запустили б друге коло укріплення гривні .

– А бюджету можна було б за віддачу зовнішнього боргу в 1 млрд долярів віддати не 30 млрд гривень (купивши на міжбанку по 30 гр/дол) а 25 млрд гр. або лише й 20 млрд (купивши доляри на міжбанку за курсом всього за 20 грн/дол)

– Маркарова – ще та аферистка… Недарма ж її ЗЕ (Коломойський) залишив! Маркарова виконує не державне, а “олігархічне замовлення” – щоб кількість долярів олігархів в офшорах – НЕ ЗМЕНШИЛАСЯ!

– Коломойський-Маркарова є диверсантами проти української валюти… які вимагають збільшення девальвації гривні і наступної інфляції, Бо хотіли- як найгірше… хотіли розкрутити інфляцію і інфляційними папірцями наповнити бюджет. А Інфляційними гривнями “підвищити” зарплати та пенсії…

Пророковане Коломойським падіння гривні може бути ЛИШЕ ШТУЧНИМ, спеціально організованим, щоб доляри олігархів з офшорів не ввозити в Україну!

Коломойський всім “милить очі” тим, що у нас негативне сальдо зовнішньої торгівлі в 10 млрд… АЛЕ, він чомусь не враховує, що трудові мігранти пересилають в Україну 15 млрд. дол, які з лихвою перекривають навіть ту, завищену Коломойським цифру зовнішньоторгівельного дефіциту… А завищена вона також ШТУЧНО – через існування офшорів і безкарного трансфертного ціноутворення на продукцію олігархів-експортерів…

– І останнє – саме шлях ревальвації гривні допоміг би (без всякої податкової амністії) перекачати з офшорів в Україну доляри, накрадені олігархами-експортерами і заховані ними в офшорах.

Володимир Пилипчук, політик, економіст, науковець
Інф. із сторінки автора у Facebook

Воля Народу