Онлайн TV FM радіо FM пауза

Українські журналісти видали спільну газету до Дня незалежності

Публікації

Газета, яка розповідає про важливість журналістів і ЗМІ, котрі не просто висвітлюють реалії війни в Україні, а й показують героїзм простих людей. Таким є видання НСЖУ «Ми з України!», яке вийшло за підтримки ініціативи Ukrainian Media Fund та спільно з редакціями національних і регіональних медіа з усієї України.

Про це пише РАІ з посиланням на НСЖУ. До газети увійшли кращі матеріали, опубліковані чи видані в ефір у межах проєкту «Ми з України!». Історії людей, які залишили роботу, щоб стати волонтерами, лікарів, які під обстрілами рятують життя, водіїв, які вивозять з-під окупації своїх співвітчизників, підприємців, які не шкодують своїх бізнесів заради перемоги.

Проєкт Спілка реалізує завдяки ініціативі Ukrainian Media Fund, започаткованій Фундацією Gazeta Wyborcza разом із партнерськими організаціями медіакомпаній скандинавських країн.

Фонд засновано на знак солідарності з журналістами та фотографами, які щодня роблять репортажі з передової в Україні. Його головна мета – мобілізація міжнародної підтримки – як фінансової, так і технічної – для місцевих ЗМІ в Україні.

«У нашій боротьбі за свободу та демократію нас підтримали друзі, партнери, організації та установи з усього світу. Тепер ми вважаємо, що настав час віддати борг вільній Європі, підтримати виживання незалежної журналістики та надійне висвітлення в ЗМІ. Саме тому ми створили фонд Gazeta Wyborcza Foundation, і тому почали допомагати українським незалежним ЗМІ одразу через 48 годин після нападу росії на Україну», – говорить Йоанна Кравчик, керівниця Gazeta Wyborcza Foundation.

За словами старшого радника шведської компанії Bonnier News Томаса Матссона, оскільки Bonnier News співпрацює з Gazeta Wyborcza Foundation у Польщі та є співзасновником Фонду підтримки українських медіа, планується довгострокова підтримку медіа в Україні.

«Це не тільки фінансова допомога, а й допомога з обладнанням, ноу-хау та партнерство, щоб можна було створити стійкий і, ймовірно, більш консолідований газетний ринок», – зазначає пан Маттсон.

За період реалізації проєкту «Ми з України!» у національних та регіональних медіа вже вийшло понад 100 авторських матеріалів, розповідає керівник проєкту, голова НСЖУ Сергій Томіленко.

«Як кажуть редактори, цей проєкт – не тільки поштовх для створення життєствердного контенту, а й зміцнення звʼязку з аудиторією, залучення нових читачів, глядачів і слухачів. А ще – це відчуття підтримки від «своїх», бо в тяжкі часи економічної кризи про них не забули. Адже пріоритетом НСЖУ і є підтримка редакцій  та журналістів! Це видання – подарунок читачам до Дня незалежності України. Адже наш проєкт «Ми з України!» – це про силу духу наших людей, про взаємопідтримку і солідарність, про мужність і незламність», – додає Сергій Томіленко.

Газету «Ми з України!» поширюватимуть безкоштовно через редакції ЗМІ та обласні осередки НСЖУ.

У газеті «Ми з України» опубліковані матеріали видань «Главком»,  «Обозреватель», «Українські новини», , The Page, Speka , «Україна молода», ТАК TV, «Вісті Придніпровʼя», «Леополіс», «Прочерк», «Черкаський край», «Волинь Post», «Вісник Ч», телеканал РАІ, віжн-радіо «На дотик», «РІА Мелітополь», «Татарбунарський вісник», «Новини Рокитнівщини», «Сарненські новини», «Новинар», «Честь хлібороба», «Придніпровʼя», «Ворскла».

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua