Онлайн TV FM радіо FM пауза

Для журналістів-переселенців організували поїздку на малу батьківщину Івана Франка

Публікації

Журналістки і журналісти з Харківської, Луганської, Донецької та Запорізької областей, які наразі проживають у Львові, День Конституції  України відзначили на малій батьківщині Івана Франка – селі Нагуєвичі.

Про це пише РАІ з посиланням на НСЖУ. Дорогою заїхали у Дрогобич і відвідали дерев’яну церкву 15 століття, яку збудував відомий український архітектор Григорій Тесля і яка входить до спадщини ЮНЕСКО.

Там, у музеї-садибі відбувалася низка заходів із нагоди 132-ї річниці від дня народження сина Івана Франка Петра, котрий був одним із засновників «Пласту» на початку ХХ ст., активним громадським діячем, який боровся за незалежність України.

Унікальною можливістю для колег стало спілкування із внуками Петра Франка і правнуками Івана Франка – Петром і Любов’ю Галущаками, які є сучасними хранителями родинної історії і пам’яті про видатних предків.

«Ця поїздка – не лише можливість для журналістів і журналісток переключитися, зняти психологічне навантаження через події, що відбуваються на рідних їм територіях, вийти з онлайну, а й більше дізнатися про українську культуру, про геніального Івана Франка і його родину, по-новому подивитися на творчість українського і світового генія. Сьогодні його слова про Україну звучать ще більш актуально», – зазначила Богдана Стельмах, координаторка Центру журналістської солідарності у Львові, у межах діяльності якого і відбувся прес-тур.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua