Онлайн TV FM радіо FM пауза

Санаторій “Прикарпатський”, який став прихистком для вимушених переселенців, у програмі “Герої тилу”. Відео

Проєкти

Відпочинок та оздоровлення для дітей.  Уже чимало років таким є головне завдання Яремчанського санаторію «Прикарпатський». Втім з початком Великої війни в Україні перед закладом постали чималі випробування.  Уже в перші дні повномастабного вторгнення росії в Україну, окрім оздоровлення дітлахів тут надавали допомогу вимушеним переселенцям.

Нині тут перебуває майже дві сотні дітей. Кажуть, відпочинком задоволені, ввесь свій час проводять дуже цікаво і з користю. Серед процедур, на які ходять діти, є галотерпація. Це, зазначає тутешня медсестра,  оздоровлення за допомогою іонізації солей.

Нині на оздоровленні в яремчанському санаторії, каже директор, перевага надається дітям із тимчасово окупованих територій, територій де ведуться бойові дії, а також дітям, які потребують реабілітації після побаченого в часі цієї війни.

Так, із  допомогою волонетрів, уже понад рік санаторій не лише успішно працює, а ще й  вдосконалюється. Чимало для цього зробив і благодійний фонд «Жовто-блакитні крила». Допомагати дітям та сім’ям, які постраждали від агресії росії, він розпочав ще у 2014-му році.

Загалом, волонтери благодійного фонду «Жовто-блакитні крила» працювали над покращенням харчування, побутових умов, психосоціальної допомоги та дозвілля дітей, які приїжджають на оздоровчий відпочинок. Для цього співпрацюючи із міжнародними партнерами залучили понад 3 мільйони гривень.

Загалом, тимчасовий прихисток на базі санаторію знайшли 4 сім’ї вимушених переселенців. Серед них і пані Наталія з міста Мирноград що на Донеччині. Тут, на території санаторію, жінка не тільки проживає , а й працює в кафе-їдальні, приміщення якого санаторій повністю виділив для потреб ВПО.

У співпраці із волонтерами та тутешніми ВПО, санаторій «Прикарпатський», каже його директор Роман Мельник, й надалі ставатиме все кращим і кращим. І вже нині, готовий прийняти сотню дітей ВПО, які проживають у різних громадах Франківської області.  

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua