Онлайн TV FM радіо FM пауза

Програма “Герої тилу” про волонтерський центр “Маскувальні феї” благодійного фонду “Добро-Дії”

Проєкти

Без вихідних та свят. Робота Івано-Франківського волонтерського центру «Маскувлальні феї» благодійного фонду «Добро-Дії» триває буквально щодня. І кожна пара рук має тут чимало роботи. Адже маскувальні сітки для військових неможливо купити. Їх можна лише сплести.

Оксана плете маскувальні сітки уже рік. Для цього щодня доїжджає сюди із Микитинців. Загалом, каже жінка, приділяє цій справі від 5-ти до 7-ми годин в день.

Плете сітки для військових й 13-річна волонтерка Ліза. Ця робота, каже школярка, також є дуже важливою, адже так ми допомагаємо військовим захищати нас та здобувати перемогу для України.

Загалом, робота «маскувальних фей» триває з перших днів повномасштабного вторгнення. І за цей час команда пройшла певні етапи в удосконаленні своєї роботи.

За ввесь час роботи волонетрів, каже співзасновник благодійного фонду «Добро-дії» Олександр Савчук, найбільшою проблемою й надалі залишається недостатня кількість робочих рук.

Потреби у  маскувальних сітках, наголошує Олександр, лише зростають. Нині волонтери мають запит від бійців на понад 80 сіток. Та для того, щоб їх закрити, “маскувальні феї” потребують допомоги в плетінні.

А для того, щоб привернути увагу та заохотити мешканців та гостей міста до плетіння сіток, з настанням теплої погоди «маскувальні феї» щовихідних плетуть їх у парку ім. Тараса Шевченка.

Команда працює без вихідних та перерв. І долучитись до плетіння сіток, кажуть волонтери, має змогу кожен охочий. 

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua