Онлайн TV FM радіо FM пауза

Програма «Герої тилу» про благодійний аукціон «Врятуй героя»

Герої тилу

«Врятуй героя» – це масштабний проєкт франківських волонтерів. Його завдання придбати евакуаційні комплекси для штурмового полку «Сафарі», в складі якого служив один з організаторів благодійної ініціативи Руслан Павлов. Каже, щодня на полі бою від поранень та несвоєчасного надання медичної допомоги гинуть наші захисники. А даний проєкт має на меті змінити це та врятувати якомога більше бійців.

Ці дрони, каже Руслан, потрібні саме на тих ділянках фронту, де проводити евакуацію класичними способами, використовуючи техніку, неможливо, оскільки вороги її знищують за лічені хвилини ще на під’їздах.

За рахунок маленьких габаритів і безшумної роботи, ці дрони зможуть вивозити поранених із поля бою і бути непомічені ворогом. Загальна вартість цих дронів і відповідно ціль проєкту «Врятуй героя» –  1 мільйон 350 тисяч гривень.

І для того щоб зібрати решту суми, волонтери вирішили провести благодійний вечір-аукціон. Благодійний внесок за вхід становить 500 грн.

Загалом на благодійному аукціону, волонтери представлять близько сотні різноманітних лотів. Серед них будуть ювелірні вироби, картини та скульптури. Також буде чашка і прапор із підписом Буданова та військові трофеї.

Одним із найцінніших лотів на цьому аукціоні є прапор від самого полку «Сафарі». Серед творів мистецтва, які продаватимуть на аукціоні є декілька робіт і волонтерки проєкту Тетяни. Однією із них є лялька мотанка, яка намальована на тубусі гранатомета.

Наразі, задля успішної та оперативної реалізації проєкту «Врятуй героя», волонтери шукають нових партнерів. Загалом, долучитись до масштабної ініціативи може кожен охочий.  Для цього потрібно відвідати благодійний вечір, взяти участь у самому аукціоні або ж задонатити на банку проєкту.

 Реквізити банки: 5375 4112 0982 1375

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua