Онлайн TV FM радіо FM пауза

Про рак молочної залози у програмі “Здоровим бути модно”

Хто у групі ризику? Як жінкам правильно проводити самообстеження, щоб виявити захворювання на ранній стадії? Які методи профілактики є дієвими?

Про це та інше у програмі “Здоровим бути модно” розказує Іван Голотюк, асистент кафедри онкології ІФНМУ, лікар-онкохірург (мамолог) мамологічного відділення Прикарпатського клінічного онкологічного центру.

https://www.youtube.com/watch?v=QsMyKAMId34
А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua

Про рак молочної залози у програмі “Здоровим бути модно”

Рак молочної залози – найпоширеніше злоякісне новоутворення серед жінок, яке викликає найбільші побоювання і характеризується здатністю до активного метастазування і досить агресивним зростанням. У світі щорічно діагностується близько одного мільйона нових випадків даного захворювання, і кожен рік від нього помирає близько півмільйона жінок (набагато більше, ніж від будь – якого іншого виду раку). Рак молочної залози є найбільш поширеною причиною одиничної смертності серед жінок у віковому проміжку від 35 до 55 років. Проте вченими відмічено, що смертність серед жінок, що взяли участь у профілактичній програмі, на 30-50 відсотків нижче, ніж у групах, де профілактика раку молочної залози не проводилася.

Як вберегти себе від даного недугу та правильно проводити самообстеження діляться Стинський Юрій, онкохірург мамолог, Павло Семенів, заступник головного лікаря ОКОД та Сергій Голотюк, онкохірург мамолог.

https://www.youtube.com/watch?v=lgPbrp59B0s
А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua