Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Галицькому центрі обслуговування платників податків реалізовуються новації податкової служби

Перед податковою службою стоять завдання своєчасно реагувати на потреби платників податків.

В Галицькому центрі обслуговування платників податків реалізовується  проекти в рамках модернізації та реформування податкової служби, а також індивідуального підходу до кожного платника та ефективної системи обслуговування.

Для допомоги відвідувачам запроваджено посаду консультанта –модератора,  який допомагає платникам у пошуку відповідної інформації на стендах , заповненні документів,  тощо. Тут також встановлено скриньку для заяв та пропозицій, як один із елементів дослідження громадської думки. На даний час роботу Галицького центру оцінено 14 респодентами:  10 з яких дали оцінку відмінно, а 4- добре.

Основні завдання, які  виконує центр це комплекс  послуг з отримання дозвільних документів , податкових консультацій , удосконалення процесу приймання податкової   звітності від суб’єктів господарювання, забезпечення швидкого доступу платника до інформації. Так, з часу роботи сервісного центру працівниками податкової надано більше 500 дозвільних документів, понад 2,5 тисячі довідок різних форм  та  майже 400 податкових консультацій.

Головна мета таких новацій-це якісні зміни, які корисні для платників податків.

Сектор взаємодії  із засобами масової
інформації та громадськістю
ДПІ у Галицькому районі

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua