Онлайн TV FM радіо FM пауза

Поворотна фінансова допомога, повернена протягом 12 місяців, до доходів підприємців не включається

Фізична особа – підприємець має  право вільно користуватися коштами  з розрахункового рахунка, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством. Кошти, які надійшли на розрахунковий рахунок, відкритий фізичною особою для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку з врахуванням норм Податкового кодексу України.

Якщо фізична особа – підприємець  вносить готівку на свій поточний рахунок у банку, відкритий для  здійснення підприємницької діяльності, яка вже була відображена у Книзі обліку доходів (для платників єдиного податку першої, другої, третьої та п’ятої груп, які не є платниками податку на додану вартість) та у Книзі доходів і витрат для третьої, п’ятої групи, то в платіжному дорученні зазначається призначення платежу – виручка за певний період. Зазначена виручка до доходу платника єдиного податку повторно не включається. Також не враховується в доходах підприємців поворотна фінансова допомога, повернена протягом 12 календарних місяців.

Про це та доходи, які не включаються до складу доходів підприємців, зазначено в Узагальнюючій податковій консультації, затвердженій наказом ДПС України від 24 грудня 2012 року №1183, який розміщений у розділі «Узагальнюючі податкові консультації» єдиного веб-порталу ДПС України.

Сектор  взаємодії із засобами масової інформації
та громадськістю  ДПІ у Галицькому районі

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua