Онлайн TV FM радіо FM пауза

На семінарі майбутнім платникам ПДВ розповідали про спрощену процедуру реєстрації

Згідно із прийнятими до Податкового  кодексу змінами, що набрали чинності 1 липня 2012 року, процедура добровільної реєстрації платником ПДВ зазнала  спрощення і більше не передбачає дотримання спеціальних умов щодо розміру статутного капіталу або вартості активів. Тож статус платника ПДВ сьогодні доступний  більшій кількості фізичних та юридичних осіб.

Під час семінару-тренінгу в Державній податковій інспекції у Галицькому районі  начальник відділу оподаткування юридичних осіб Оксана Бойко звернула  увагу платників на нюанси заповнення реєстраційної заяви платника ПДВ, а саме необов’язковість заповнення деяких її розділів щодо обсягу постачання товарів іншим платникам ПДВ та стосовно даних про статутний капітал особи. Також платникам, що подають заяву платника ПДВ, нагадали про наявність документів, підтверджуючих постачання товарів чи послуг, що підлягають оподаткуванню. Таким підтвердженням є будь-які первинні документи бухгалтерського обліку, що засвідчують факт здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню . Це можуть бути акти виконаних робіт, касові чеки, платіжні доручення, тощо.

Платникам роз’яснено п.9 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1246, а також про основні причини відмови у прийнятті податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації : 1) наявність помилок; 2) відсутність в Реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується; 3) факт реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами.

ДПІ у Галицькому районі нагадує, що з 1 січня 2012 року податкові накладні із сумою податку понад 10 тис.грн. підлягають включенню до Єдиного реєстру податкових накладних.

Також, у Єдиному реєстрі необхідно реєструвати податкові накладні незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній, виписаній на операції з постачання підакцизних та імпортних товарів, ввезених на митну територію України.

Сектор взаємодії із засобами масової
інформації та громадськістю
ДПІ у Галицькому районі

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua