Онлайн TV FM радіо FM пауза

На Прикарпатті двоє молодих музикантів створюють подкасти, щоб популяризувати якісний український контент. Відео

Популярне

Двоє хлопців з Прикарпаття об’єднались, щоб популяризувати якісний український контент. Відтак створили подкаст Бадум Ц. Ілько Богатчук родом з мальовничого селища Верховина, а Юрко Коренюк – з Івано-Франківська. Обидва музиканти з неабияким талантом та бажанням розвивати український YouTube та музику.

На створення подкасту хлопців підштовхнули друзі та кохана дівчина Ілька. Відтак вже у лютому музиканти випустили перший епізод подкасту. У ньому в інтерактивній формі говорили про музичні інструменти та демонстрували свої таланти. Юрко Коренюк – звукооператор, розуміється на різній музичній техніці, а тепер опановує ще й відео-камери. Зізнається, що з цим обладнанням поки найважче.

На розмову Юрко й Ілько запрошують різних гостей. Зазвичай це теж музиканти з Прикарпаття і не тільки. Юрко Коренюк зазначає, що для них вкрай важливо творити українську музику та викорінювати все російське.

Особливо тішить хлопців те, що їхній подкаст дивлять захисники. Попереду у музикантів ще багато планів. Зокрема, Юрко й Ілько хочуть зробити виїзний подкаст у горах, щоб показати аудиторії, що музику можна писати навіть у високогірї.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
rai.ua