Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Держбюджет-2017 не закладено жодної копійки на реформування та розвиток медицини – нардеп

У державний бюджет–2017 не закладено коштів на реформування та розвиток сфери охорони здоров’я. Про це у коментарі УНН повідомив народний депутат, член комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Олег Мусій.

“Якщо коротко і по суті, то абсолютно недостатньо (закладено коштів на сферу охорони здоров’я у бюджеті-2017 — ред.), і ніхто навіть не збирається виводити українську медицину на новий рівень. Тому що з таким бюджетом її можна тільки загубити, що успішно і робиться останні два роки”, — сказав О.Мусій.

Окрім того, він зазначив, що комітет ВР з питань охорони здоров’я пропонував закласти до державного бюджету-2017 140 млрд грн, однак його поправки практично не в рахували.

“Пропозиція від комітету (ВР з питань охорони здоров’я — ред.) була 140 млрд грн для того, щоб медицину можна було підняти хоча б на найелементарніший розвиток. А ми бачимо там цю цифру, що є, це близько 80 млрд грн. Вона збільшена на 10 мрд грн тільки за рахунок підняття заробітної плати на 25%”, — зазначив О.Мусій.

За його словами, у держбюджеті-2017 коштів на реформування та розвиток сфери охорони здоров’я не закладено.

“Про розвиток немає і мови, тобто жодної копійки на реформи і на розвиток. Все передбачено лише скорочення і погіршення. Від умов праці до самих закладів охорони здоров’я. І я нічого хорошого від бюджету і такої політики, яку проводить міністерство охорони здоров’я, я не очікую”, — наголосив О.Мусій.

Нагадаємо, за словами народного депутата Д.Силантьєва, реформу підходів до профілактики захворювань кожен українець повинен починати із себе.

Також зазначимо, що наразі в Україні досі не існує єдиної системи профілактики онкозахворювань.

Разом з тим, за словами керівника асоціації приватних клінік України Олега Спіженка, система профілактики захворювань має бути створена в Україні на прикладі іноземного досвіду.

Джерело: УНН
А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua