Онлайн TV FM радіо FM пауза

Корисні поради для підвищення імунітету

Токсини з навколишнього середовища, зловживання цукром, ліки та велика кількість кофеїну — все це спричинює підвищення кислотності в організмі, через що він стає сприйнятливим до хвороб. Однак дотримання кількох простих порад допоможе вам зміцнити імунітет та краще почуватись.

1. Пийте більше води

Для того, щоб усі системи організму добре функціонували, потрібно підтримувати в ньому достатній рівень води. Вважається, що людині за день потрібно випивати приблизно 2 л води. Тому не забувайте носити її із собою в пляшці.

Додавши до води лимон, ви покращите травлення.

2. Займайтесь детоксикацією лімфатичної системи

Дуже часто ми навіть не задумуємось над тим, в якому стані наша лімфатична система. Але якщо про неї не дбати, то через стрес та неправильне харчування, які мають великий вплив на організм, ми почуваємось втомленими та стаємо уразливими до різних захворювань.

Отож, щоб цього не було, не забувайте кожного дня виконувати фізичні вправи, навчіться правильно дихати або займіться йогою, їжте здорову їжу, зосереджуйтесь на піклуванні за собою та зниженню стресу в житті.

3. Замініть каву на зелений або трав’яний чай

Пийте зелений чай, щоб відновити кислотно-лужний баланс організму. Також можете спробувати такі чаї як сентя та маття (різновиди японського чаю).

4. Не вживайте цукор у великій кількості або замініть його

Зважаючи на те, що цукор володіє здатністю підвищувати кислотність, його краще споживати в невеликій кількості або ж замінити на мед, кокосовий цукор чи на стевію.

5. Додавайте до їжі зелень

Як і зелений чай, джерелом лугів є зелень, тому додавайте її кожен день в свій раціон. Робіть із неї смузі та овочеві соки якомога частіше.

6. Полощіть ротову порожнину

Ротова порожнина потребує неабиякого догляду. Аюрведична медицина розглядає зуби як інструмент для пережовування їжі, а тому вони повинні бути здоровими та міцними. Для цього, а також для свіжого подиху, зранку потрібно полоскати рот конжутною або іншою нерафінованою олією, проціджуючи її крізь зуби. Таким чином, ви позбудетесь токсинів, які виходять з вашого організму протягом ночі.

7. Добре пережовуйте їжу

Можливо, ця порада здасться вам банальною, адже всі ми це робимо. Однак пам’ятайте, що пережовувати їжу потрібно від 20 до 40 разів.

8. Розпарюйте тіло

Чим більше ми потіємо, тим більше токсинів виводиться з нашого організму. Чим менше токсинів, тим кращий кислотно-лужний баланс.

Тому не забувайте ходити в парові лазні та сауни, або просто додавайте в ванну “англійську сіль” та кілька крапель лавандової олії.

9. Рухайтесь

Регулярно виконуйте фізичні вправи. Це допоможе лімфатичній системі функціонувати без зайвих проблем. Займайтесь йогою, розтяжками, танцями чи бігом. Головне — це урізноманітнювати рутину.

10. Висипайтесь

Стрес сприяє підвищенню кислотності в організму. Тому працюйте над відновлюванням рівноваги, робіть те, що допомагає вам почуватись краще і балансує зв’язок розуму та тіла.

Лягайте спати рано, медитуйте якомога частіше, приймайте ванни, ведіть щоденник, гуляйте на свіжому повітрі під час обідньої перерви. Робіть все, що змушує вас почуватись сконцентрованими!

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua