Онлайн TV FM радіо FM пауза

Замість суворої дисципліни – коло підтримки: як у школі №26 в Івано-Франківську проходить навчання. Відео

Новини

Замість суворої дисципліни – коло підтримки і повага до думки кожного. Ось так у початковій школі №26 щодня розпочинається навчання в першому класі. Школярі підходять до сонечка. Від нього заряджаються енергією на цілий день.

Все серйозніше у четвертому класі. Тут кожен може стати королем чи королевою. Сьогодні у спільному колі школярі відгадують овочі, фрукти та ягоди. За помилки не карають, а навпаки мотивують робити щось краще.

Вчителька початкових класів Леся Крайник має 30-річний досвід. Цьогоріч вперше навчає учнів Нової української школи. Каже, така сучасна система більше до душі. І хоч минуло небагато від початку навчального року, головне завдання для вчителів – розгледіти таланти кожної дитини.

За умовами освітньої реформи, НУШ – безпечне, комфортне та надихаюче навчальне середовище. Директорка 26-ої школи Наталія Ільчишин переконує, цих вимог тут  дотримуються. Велику увагут тут приділяють  правилам безпеки в Інтернеті. Актуальною для місцевих шкіл залишається проблема булінгу. Тому дітей вчать, як поводити себе у разі цькування.

Цей матеріал був створений за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міністерство закордонних справ Фінляндії. Зміст публікації є виключно відповідальністю автора і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу, Міністерства закордонних справ Фінляндії

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua