Онлайн TV FM радіо FM пауза

Невакциновані працівники змушені залишатися вдома: скільки на Прикарпатті виявили порушень. Відео

Новини

З 8 листопада невакциновані працівники змушені залишатися вдома без збереження зарплатні. Щоденно дотримання цих вимог контролюють робочі групи з спеціалістів Держпродспоживслужби і працівників Національної поліції.

Понад 2,5 тисячі перевірок та 251 виявлене порушення. Щодня майже три десятки робочих груп зі спеціалістів Держпродспоживслужби  та поліції слідкують за дотриманням правил карантину. За тиждень роботи вони склали майже дві сотні протоколів.

Окрім того, з 9 листопада набули чинності зміни до постанови Кабінету міністрів України, згідно з якою державні службовці та працівники, які підлягають обов’язковим профілактичним щепленням відповідно до наказу МОЗ, будуть відсторонені від роботи, якщо вони не вакцинувалися від СOVID-19.

Нагадаємо, керівника закладу, який допустить невакцинованого працівника до роботи, може чекати адміністративна відповідальність. А це штраф у сумі – від 34 000 до 170 000 грн.

А яка ваша реакція?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
3
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua