Онлайн TV FM радіо FM пауза

Всесвітньо відомий французький кардіохірург приїхав в Івано-Франківськ для обміну досвідом

Новини

Філіп Менаше – один з небагатьох, хто почав досліджувати клітинну терапію для лікування серцевої недостатності. Він є професором торакальної та серцево-судинної хірургії в Університеті Паризького Декарта, керівником відділення хірургії серцевої недостатності Hôpital Europeen Georges Pompidou та директором лабораторії INSERM, яка займається клітинною терапією серцево-судинних захворювань.
Серед пацієнтів видатного кардіохірурга – багато світових зірок, зокрема, німецький автогонщик Формули-1 Міхаель Шумахер.

Про це інформує Міністерство охорони здоров’я України. Філіп Менаше рятує життя і паралельно ділиться з хірургами своїм фантастичним досвідом щодо технік реконструкції або пластики зі збереженням власного серцевого клапана для пацієнтів, що мають мітральні вади.

Керівництво української лікарні запросило професора самостійно. Це вже другий візит відомого кардіохірурга. В перший свій приїзд до України на початку повномасштабної війни він допоміг провести першу трансплантацію стовбурових клітин пацієнту з серцевою недостатністю методом Putting Stem Cell to epicardium.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
rai.ua