Щоб втілювати нові проєкти та продовжувати виготовляти заплановані, за підтримки Українського культурного фонду Телерадіокомпанія “РАІ” планує перейти на сучасний телевізійний формат full HD.

Зміни допоможуть телеканалу не тільки вийти на новий рівень візуальної комунікації з глядачем, а й розширити свою аудиторію та отримати нових партнерів.

Як УКФ підтримув РАІ в 2019 році

У 2019 році ТРК “РАІ” виграв грант від Українського культурного фонду на створення документально-музичного телефільму про події
Майдану і Революції Гідності зимою 2013–2014 років. Стрічка отримала назву “Україна. Майдан. Перезавантаження”.

Фільм створено у співпраці з військовим репортером Русланом Ганущаком та квартетом бандуристок “Ґердан” Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника. Проєкт був успішно реалізований та отримав чимало відгуків з усієї України.

Упродовж жовтня 2019 року телефільм транслювали на телеканалах “Галичина” та “Еспресо ТВ”. Також трансляція стрічки здійснювалася на постійній основі упродовж 2019-2020 років на ТРК “РАІ”. У подальшому планується повторні покази фільму та його популяриція.

Яких змін очікувати на РАІ

Завдяки інституційній підтримці вдалося зберегти концепцію та жанровий розподіл, що відповідає ліцензії НРУ з питань телебачення та радіомовлення, втримати працівників на роботі, а також не збавляти темпів телевиробництва, адже ТРК “РАІ” має 24-годинне мовлення.

Попри обмеження під час пандемії коронавірусу, телеканал уклав ряд угод про співпрацю з університетами. Це дало можливість отримувати наукову грунтовну інформацію для телепрограм, залучати до участі у проєктах фахових експертів.

Також за підтримки УКФ з`явилася можливість перейти на сучасний телевізійний формат full HD, модернізувати матеріально-технічну базу знімальних груп та ПК служби новин і продакшн. Тому ТРК “РАІ” знову планує подати заяву на одну з грантових програм, щоб реалізувати все заплановане, залучати нову аудиторію та задовольняти потреби постійної аудиторії.

Український культурний фонд розпочинає грантовий сезон 2021 року – Новини  Полтавщини