Онлайн TV FM радіо FM пауза

Військові отримали обладнання на понад 3 млн грн для оборони неба над Прикарпаттям. Відео

Новини

Зенітно-ракетний батальйон отримав нове обладнання для формування мобільних вогневих точок. Йдеться про Starlinkи, тактичні блоки, зарядні станції, військові біноклі, планшети та шини до автомобілів.

«Просто взяти кулимет і виїхати на позиції збивати повітряного противника не достатньо. Для цього потрібно багато різноманітної радіоелектроніки, зарядні акумулятори. Навіть лазерні вказівки і біноклі є одними з чинників успіху», – каже командир зенітно-ракетного батальйону Олександр.

Загальна вартість допомоги – понад 3 мільйони гривень. Кошти виділені з обласного бюджету у межах обласних програм підтримки військових формувань.

«Хоч ми і тилова область, та до нас все одно долітають «шахеди». Хлопці успішно їх збивають і нам треба продовжувати жити у час війни. Сьогодні питання безпеки людей є пріоритетним. І ми робимо все для того, щоб її забезпечити», – розповіла голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Вже найближчим часом, за словами командира батальйону, будуть визначені мобільно-вогневі групи та райони, у яких вони працюватимуть.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua