Онлайн TV FM радіо FM пауза

Від важкої недуги померла прикарпатська журналістка та ведуча Олена Данилюк

Новини

В післяобідній час, 30 березня, усю медійну спільноту Прикарпаття сколихнула сумна звістка. Померла наша колега журналістка, головна редакторка та ведуча телерадіокомпанії РАІ» Олена Данилюк, яка останній час боролася з онкологічним захворюванням, проходила курс хіміотерапії, та щиро вірила в одужання та повернення до улюбленої роботи на телебаченні та радіо РАІ.

Олена Данилюк до телевізійної родини прийшла ще у далекому 1993 році, протягом 31-го року була обличчям телеканалу, провідною теле та радіоведучою. Також Олена, протягом кількох останніх років, була викладачем кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю університету Короля Данила, передавала свій досвід та знання молодим журналістам.

Усі її запам’ятають як сильну та вольову людину, вірну колегу та друга, з безмежним оптимізмом та вірою у життя. Олені у червні було б 47 років. У неї у великій скорботі залишились мама, чоловік та донечка Анастасія. Уся Команда ТРК «РАІ» висловлює свої співчуття близьким та рідним. Олена назавжди залишиться у нашій пам’яті та серцях.

Легких хмаринок тобі, наше яскраве сонечко!

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
1
+1
4
+1
0
+1
0
rai.ua