Онлайн TV FM радіо FM пауза

Вдячний Путіну за війну: СБУ затримали агітатора

Новини

Служба безпеки затримала в Коломиї на Івано-Франківщині місцевого мешканця, який вів проросійську пропаганду в інтернеті. Кіберфахівці СБУ встановили, що агітатор проводив активну антиукраїнську діяльність у одній із заборонених соцмереж.

Там він поширював кремлівську дезінформацію з груп «антимайдан», «рупор новоросії» та інших.
Розміщуваний агітатором контент виправдовував російську агресію наміром вигнати з Києва «нацистську» владу та необхідністю «зупинити громадянську війну на Донбасі». При цьому, в дописах лицемірно стверджувалося, що росія не ворог Україні, а «братній народ», а війна є результатом підступів «колективного Заходу». Про це пише РАІ з посиланням на Управління СБ України в Івано-Франківській області.

агітатор

Крім того, фігурант вважав українські землі «подарованими росією», був вдячний путіну за війну та називав «справжніми героями» російських загарбників і терористів «л/днр». Залучена СБУ експертиза підтвердила, що поширені фігурантом матеріали містять заклики до захоплення державної влади та до зміни меж території України, виправдовують агресію рф проти України та прославляють її учасників.

Служба безпеки провела у агітатора обшук, під час якого вилучили комп’ютер та телефон з доказами розміщення деструктивних дописів у інтернеті.

Чоловіка затримано, йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua