Онлайн TV FM радіо FM пауза

“Вакцинація – це чипування”: суд оштрафував франківського підприємця за репост у Facebook

Новини

В Івано-Франківську суд оштрафував місцевого підприємця на 255 гривень за те, що той зробив репост публікації у Facebook, в якій йшлося про те, що вакцинація — це чипування.

Про це пише видання «Ґрати».

Повідомляється, що до Василя Дмитріва, який працює в магазині одягу, на початку квітня прийшли поліцейські та сказали, що він скоїв адміністративне правопорушення — поширив антивакцинаторський пост, який «ширить неправдиві чутки, які можуть викликати паніку». Справу чоловіка направили до суду за статтею 173-1 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Як пишуть Ґрати, 19 січня чоловік репоснув публікацію користувача «Ратибор Расов», яка містила дві фрази: «НАНО-чіп масштабна демонстрація: для управління тілом людиною, поставляється в організм з вакциною» і «Moderna зізналася: ми не вакцинуємо людей, ми їх« чипуємо». Пост на сторінці Дмитріва отримав лише два лайки.

«Поліцейські склали протокол, і 19 квітня його розглянув суд. У протоколі було сказано, що Дмитрів “поширив інформацію про використання вакцини від коронавірусу, яка не відповідає дійсності”», — пишуть Ґрати.

Сам чоловік свою вину заперечує й каже, що нічого протиправного не зробив, адже у кожної людини може бути своя думка. 

«А якщо ви так хочете боротися з неправдивими чутками, знайдіть першоджерело. Блокуйте або штрафуйте його, а я ж не першоджерело. Це просто нонсенс», — заявив Дмитрів.

Адвокат чоловіка просив закрити справу через відсутність доказів. Й стверджував, що Дмитрів не поширював інформацію про вакцину проти коронавірусу, оскільки в пості не сказано, що йдеться саме про щеплення від COVID-19. Проте суддя Інеса Болюк визнала провину чоловіка доведеною. Наразі Дмитрів та його адвокат готуються подавати апеляцію.

Як повідомляло РАІ, Сихівський районний суд оштрафував на 27,2 тис. грн лікаря-травматолога з Івано-Франківська за контрабанду револьвера.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1
rai.ua