Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Україні вперше пройде Тиждень громадянського суспільства

Новини

Захід буде проведений в рамках реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та триватиме з 11 до 17 вересня.

Відповідальним за проведення заходу є Міністерство культури та інформаційної політики України у партнерстві з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, центральними органами виконавчої влади, обласними військовими адміністраціями, громадськими організаціями «Центр демократії та верховенства права», «Український незалежний центр політичних досліджень», «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» і Програмою розвитку ООН в Україні.

Долучитися до проведення Тижня запрошують органи місцевого самоврядування, інститути громадянського суспільства та міжнародні організації.

Для проведення відповідних заходів потрібно заповнити спеціальну форму за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEMBEF9mAqKQAU9BLHUj69G1DqJar_QQRnguUqQus3NKwovg/viewform/

Для участі в заході як слухач або експерт треба також заповнити форму за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVgB1HRxSfrPS66rL5_6QcHrYjJAhBKgy0xEo-SozPOQ-DVQ/viewform/

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua