Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську з переробленого пластику облаштовують дитячий майданчик. Відео

Новини

В Івано-Франківську з переробленого пластику облаштовують елементи для дитячого майданчика. Знаходиться він у дворі будинку, що на вулиці Пулюя, 15. Його мешканці спеціально збирали пляшки та кришечки, аби втілити задумане.

Команда волонтерів ініціативи “EcoREactive” допомогла втілити ідею мешканців.  Наразі виготовлені планки із переробленого пластику міцно закріплені на гірці та гойдалках.  Жителі будинку зізнаються – дуже задоволені результатом.

Таку ініціативу мешканців, зізнаються волонтери, підтримали з радістю. На виготовлення цих планок витратили цілий місяць.  Кажуть, ця робота із пластиком, стала для їхньої команди цікавим експериментом.

Та навіть якщо ці планки хтось зможе зламати, кажуть волонтери, їх  легко відновлять за допомогою термопресу.  Та наголошують, перероблений пластик можна використовувати не тільки для ремонту дитячого майданчика.

А яка ваша реакція?
+1
4
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua