Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську відбувся VI Міжнародний інвестиційно-економічний форум. Відео

Новини

В Івано-Франківську провели VI Міжнародний інвестиційно-економічний форум. Цьогоріч його учасники говорили про покращення інвестиційного клімату та привабливості, а також впровадженя новітніх механізмів економічного зростання. Та головна мета форуму вивчити досвід реалізації програм SMART-City SECURITY-City в інших містах України та Європи. 

Серед гостей форуму – партнери Івано-Франківська з Бая-Маре, що у Румунії. Нині вони презентують свій проєкт «Безпечне майбутнє». Йдеться про встановлення камер відеоспостережень у населених пунктах, що розташовані біля кордонів.

Участь у форумі взяли й представники служби судової охорони. Саме вони підтримують й допомагають розробляти проєкт «Безпечне майбутнє».

Крім того, цей форум це ще один шанс залучити додаткових інвесторів та знайти нові ідеї для розвитку міста, переконаний голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua