Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську відбувся міжнародний турнір з таеквон-до. Фото

Новини

У суботу, 23 жовтня, в Івано-Франківську відбувся третій міжнародний турнір з таеквон-до І.Т.Ф. “Open cup of Ivano-Frankivsk city 2021”.

Змагання пройшли під патронатом міського голови Руслана Марцінківа. Організатором виступила ГО “Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнської асоціації спортсменів таеквон-до І.Т.Ф”. У змаганнях взяли участь більше 250 учасників з Польщі, Молдови, Дніпра, Києва та Івано-Франківська.

Змагання відбувались з чотирьох видів програми таеквон-до: формальні вправи (туль), спаринг (мацогі), спец-техніка (тук-джі) та силовий тест (вірьок) з дотриманнями протиепідеміологічних заходів.

Родзинкою заходу став гала-вечір, де відбулися п’ять фінальних поєдинків найцікавіших категорій турніру між спортсменами з різних країн.

Загальнокомандні місця:

1. Івано-Франківська область (спортивний клуб “Danyshchuk team”) – 50 – золотих нагород;

2. Дніпровська область (спортивний клуб “Tong-il”) – 14 – золотих нагород;

3. Республіка Молдова – 9 – золотих нагород;

4. Київська область (спортивний клуб “Воїн”) – 4 – золоті нагороди;

5. Республіка Польща – 2 – золоті нагороди.

Кращими спорсменами змагань від Івано-Франківська стали: Міськов Дмитро (тренер Данищук Андрій Сергійович), Кравців Юрій (тренер Данищук Сергій Юрійович), Стефанків Марія (тренер Данищук Сергій Юрійович), Хомут Софія (тренер Данищук Сергій Юрійович), Ключівський Ілля (тренер Качкан Володимир Мирославович).

Дані змагання були етапом підготовки до чемпіонату світу з таеквон-до І.Т.Ф., який пройде літом 2022 року у місті Амстердам (Нідерланди).